Politika 7

29.01.2025.

10:13

Hrvatski obaveštajac otkrio plan: "Sankcije NIS-u će pomoći da protesti studenata narastu, a onda..." VIDEO

Gordan Akrap, prorektor Univerziteta "Dr Franjo Tuđman" otkrio je koordinisanu akciju rušenja Srbije uz pomoć "studenata", bivše američke administracije i Hrvatske.

Izvor: Mediji

Hrvatski obaveštajac otkrio plan: "Sankcije NIS-u će pomoći da protesti studenata narastu, a onda..." VIDEO
Katarina Drajic/ATAImages

Podeli:

Kako je objavio "detektor laži" na svom profilu na društvenoj mreži X, prema Akrapu "sankcije NIS-u će pomoći da protesti studenata narastu a onda treba napraviti stranku koja će skinuti Vučića".

"Ako pogledamo širu sliku, za oko tri nedelje će stupiti sankcije NIS-u i zabrana ulaska nafte u Srbiju preko JANAF-a. Vučić ima dve opcije, da nacionalizuje NIS čime će se zameriti Putinu, ili da ostane bez energenata", rekao je on, pa, prema "Detektoru laži", dodao:

"U takvoj situaciji, sa 200.000 studenata u Beogradu na ulicama, ti protesti mogu biti snažniji, intenzivniji i mogu se proširiti na druge strukture građana. Tu dolazimo do toga da se pronađe neki modus gde će stručnjaci ili osobe od poverenja unutar studentske populacije, među njihovim profesorima, koji bi bili nova politička nada u Srbiji koja bi ujedinila proevropske snage i pokušala stabilizovati Srbiju!"

"Hrvatska je najviše zainteresovana da Srbija bude demokratska, slobodna i deradikalizovana. Niko ne želi državu koja je potencijalni izvor nestabilnosti, vidimo šta Srbija radi sa Rusijom u Crnoj Gori, šta radi na Kosovu, Severnoj Makedoniji, BiH... Takva Srbija nikome ne treba", zaključio je "Detektor laži".

Ističe se i da je identičan plan izneo i Savo Manojlović, zbog čega se postavlja pitanje da li je to slučajnost?

Podeli:

7 Komentari

Možda vas zanima

Svet

"BRIKS je mrtav"

Predsednik SAD, Donald Tramp, izdao je oštru pretnju zemljama članicama BRIKS-a, upozorivši da će uvesti carine od 100 odsto na sav uvoz u SAD ukoliko ovaj ekonomski blok odluči da uvede zajedničku valutu.

20:53

14.2.2025.

1 d

Podeli: