Politika 0

09.11.2024.

18:59

Božić Mariniki Tepić: "Ne znaju ni kada su sahrane bile, ne znaju ni imena žrtava"

Član Predsedništva Srpske napredne stranke Sandra Božić, na društvenoj mreži ''Iks'' odgovorila je Mariniki Tepić na napade.

Izvor: Novosti

Božić Mariniki Tepić: "Ne znaju ni kada su sahrane bile, ne znaju ni imena žrtava"
GOJIC/BETAPHOTO / Sipa Press / Profimedia

Podeli:

"Ovaj lešinarski ološ ne zna ni kada su sahrane bile, ne znaju ni imena žrtava, kako je to pokazala ona bitanga Pogačar! Jedan protest im se pretvorio u neviđeno nasilje, drugi sinoć u žurku! I prestanite da lažete, svi znaju da ste nasilnici uvek vi! Sami ste to priznali i pokazali do sada sto puta".

To stoji u objavi Sandre Božić kao odgovor na objavu Marinike Tepić u kojoj je optužila da je zapravo SNS kriv za nasilje i nerede u Novom Sadu koji su se dogodili u režiji opozicije.

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zagrmeo je: Mrtva je

Ideja da EU koristi zamrznutu rusku imovinu, koja se uglavnom nalazi u Briselu, kako bi finansirala Ukrajinu mrtva je jer postoji manjina koja je protiv toga, izjavio je danas madjarski premijer Viktor Orban.

10:16

18.12.2025.

1 d

Podeli: