Politika 4

09.05.2024.

18:13

Skupština zaseda u petak: Zakazana sednica o Predlogu zakona o jedinstvenom biračkom spisku

Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić zakazala je za sutra u 14.00 časova novu sednicu parlamenta na čijem će dnevnom redu biti pet tačaka, a među njima je i Predlog zakona o jedinstvenom biračkom spisku, saznaje Tanjug.

Izvor: Tanjug

Skupština zaseda u petak: Zakazana sednica o Predlogu zakona o jedinstvenom biračkom spisku
TANJUG/ RADE PRELIĆ/ bg

Podeli:

Taj predlog je podnelo 37 narodnih poslanika.

Na dnevnom redu je i Predlog odluke o izmeni Odluke o izboru članova i zamenika članova odbora Narodne skupštine koju je podnela poslanička grupa Dragan Marković Palma - Jedinstvena Srbija, kao i Predlog odluke o izboru članova i zamenika članova odbora Narodne skupštine, koji je podnela poslanička grupa Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane.

Pred poslanicima je i Predlog odluke o izmenama Odluke o sastavu Parlamentarnog odbora za stabilizaciju i pridruživanje, kao i Predlog odluke o izmenama Odluke o sastavu  stalnih delegacija Narodne skupštine Republike Srbije u međunarodnim parlamentarnim institucijama.

4 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zbogom Ukrajino; Pitanje svih pitanja je...

Lideri EU, koji će se sastati sa predsednikom SAD Donaldom Trampom i američkim zvaničnicima na marginama Svetskog ekonomskog foruma u ​​Davosu, "cepaju" svoje beleške o Ukrajini, navodi Fajnenšel tajms.

12:42

19.1.2026.

1 d

Podeli: