Hronika 0

29.05.2024.

9:46

Detalji zločina u Sjenici: Osumnjičena pobegla sa lica mesta

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova, Ivica Dačić, gostovao je jutros na "Pink" televiziji te je tada govorio i o brutalnom ubistvu u Sjenici.

Izvor: Blic.rs

Detalji zločina u Sjenici: Osumnjičena pobegla sa lica mesta
Shutterstock/Novikov Aleksey

Podeli:

Kako je Dačić rekao, snaja je ubila svekrvu i nakon toga pobegla sa lica mesta.

Kako je Dačić rekao, snaja je ubila svekrvu i nakon toga pobegla sa lica mesta.

"Ona je sada uhapšena", rekao je Dačić.

Kako je naveo, žena koja je osumnjičena za brutalno ubistvo je nemačka državljanka.

Podsetimo, brutalno ubistvo se dogodilo sinoć u selu Dubnica kod Sjenice. Nemačka državljanka, L. A. A. (39) je osumnjičena da je ubila svekrvu, B. L.

Kako smo pisali, L. A. A. je svekrvu B. L. ubila jer je smatrala da je ona kriva za to što je ona morala da napusti decu i supruga.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zagrmeo je: Mrtva je

Ideja da EU koristi zamrznutu rusku imovinu, koja se uglavnom nalazi u Briselu, kako bi finansirala Ukrajinu mrtva je jer postoji manjina koja je protiv toga, izjavio je danas madjarski premijer Viktor Orban.

10:16

18.12.2025.

1 d

Evropa na udaru

Temperatura ide i do -10 stepeni: Stiže sibirska hladnoća

Dok Nemačka i Austrija očekuju prvi sneg, u Srbiji će praznični dani proteći u znatno stabilnijem i toplijem vremenu. Meteorolozi najavljuju dolazak hladnog vazduha sa istoka u Evropu, dok će kod nas biti toplo vreme, uz jutarnji mraz i povremenu maglu.

18:00

17.12.2025.

1 d

Podeli: