Hronika 0

23.03.2025.

8:12

Hitna: U tri saobraćajne nezgode u Beogradu lakše povređeno sedam osoba

Prema izveštaju iz službe hitne pomoći, tokom noći u Beogradu su se dogodile tri saobraćajne nezgode, u kojima je sedam osoba lakše povređeno.

Izvor: Tanjug

Hitna: U tri saobraćajne nezgode u Beogradu lakše povređeno sedam osoba
RINA

Podeli:

U Prizrenskoj ulici, kod hotela "Moskva", lakše je u 20.03 sati povređen motociklista (47), koji je prevezen u Urgentni centar, rečeno je agenciji Tanjug u službi hitne pomoći.

U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u 21.25 sati na Zvezdari, u Ulici Veljka Dugoševića, prilikom izletanja automobila sa kolovoza lakše je povređeno pet mladih osoba od kojih je troje, starosti 18 godina prevezeno u Urgentni centar, a dvoje od 17 godina je prevezeno u Dečju bolnicu u Tiršovoj ulici.

Na Zrenjaninskom putu je u 2.20 sati lakše povređen muškarac (22), kome je pomoć bila pružena na licu mesta.

Tokom noći hitna pomoć je imala 110 intervencija, od kojih je 29 bilo na javnom mestu.

Za pomoć su najčešće zvali astmatičari i oni sa povišenim pritiskom, a na javnom mestu najviše je intervencija bilo zbog alkoholisanih lica.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Društvo

Katastrofalna prognoza za leto

Meteorološki servis "Severe Weather Europe" objavio je dugoročnu prognozu za leto 2025, a prema analizama njihovih meteorologa Evropu čeka vrlo dinamično razdoblje.

10:07

24.3.2025.

1 d

Svet

Stigli prvi raketni bacači Himars

Australijska vojska dobila je svoje prve raketne bacače Himars američke proizvodnje, saopštila je danas tamošnja vlada pozdravljajući isporuku za koju se očekuje da će ojačati nacionalnu i regionalnu bezbednost.

11:53

24.3.2025.

1 d

Podeli: