Društvo 0

29.09.2024.

18:53

Kolaps na granicama: "U koloni smo dva sata"

Poslednji vikend septembra na graničnim prelazima između Srbije i Crne Gore doneo je ogromnu gužvu u saobraćaju.

Izvor: RINA

Kolaps na granicama: "U koloni smo dva sata"
RINA

Podeli:

Na prelazu Dobrakovo kod Bijelog Polja formirane su kilometarske kolone vozila, veća gužva je na izlazu nego na ulazu u Crnu Goru.

"Ovo je katastrofa, kao da je 29. jul, a ne 29. septembar. Niko nam ništa ne govori, zašto se ovoliko čeka. Mi smo u koloni skoro dva sata i nema naznake da ćemo uskoro krenuti. Potpuni je kolaps", kaže za RINU Miloš Marković iz Beograda.

On dodaje da je od pojedinih vozača koji takođe čekaju u koloni čuo da je mogući razlog velike gužve to što se danas održavaju lokalni izbori u Podgorici i Kotoru, pa su možda državljani Crne Gore koji žive u Srbiji krenuli da iskoriste svoje biračko pravo.

Zvaničnih informacija zbog čega je došlo do kolapsa na graničnom prelazu Dobrakovo još uvek nema.

Vozačima se savetuje da koriste prelaz Jabuka kod Pljevalja, jer tamo nema gužve.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Strah od odmazde Moskve

Sve je palo u vodu: Neće biti dogovora

Belgija se usprotivila predlogu Evropske komisije za deblokiranje kredita Ukrajini od 210 milijardi evra finansiranog zamrznutom ruskom imovinom i uništila nade EU za dogovor do samita lidera.

16:40

16.12.2025.

1 d

Svet

Mađarska potpisala: "Isporučujemo gas"

Mađarska je danas potpisala ugovor sa Sjedinjenim Američkim Državama o isporuci 400 miliona kubnih metara tečnog prirodnog gasa (TPG) godišnje, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova i trgovine Peter Sijarto.

17:38

16.12.2025.

1 d

Podeli: