Društvo 0

13.04.2025.

18:24

Kamioni na graničnom prelazu čekaju i do 3 sata

Automoto savez Srbije (AMSS) je saopštio da se, po podacima od 17 časova, teretna vozila na graničnom prelazu Šid na izlazu iz zemlje u smeru ka Hrvatskoj zadržavaju tri sata.

Izvor: Beta

Kamioni na graničnom prelazu čekaju i do 3 sata
Tanjug/Zoltan Mathe/MTI via AP

Podeli:

Kamioni na prelazu Batrovci u smeru ka Hrvatskoj čekaju sat vremena, putnička vozila na prelazu Gradina prema Bugarskoj na izlazu se zadržavaju 30 minuta, kao i da na ostalim prelazima nema zadržavanja, kaže se u saopštenju AMSS.

Tražite još vesti za temu Društvo? Rubrika Info donosi vam sve najvažnije informacije iz zemlje, regiona i sveta. Bilo da vas zanima politika, društvo, hronika, izbori, situacija na Kosovu i Metohiji, stanje u ratnim sukobima na istoku Evrope ili Bliskom istoku... sve o ovim i drugim temama pronaći ćete na stranicama rubrike Info na B92.net.

0 Komentari

Možda vas zanima

Strah od odmazde Moskve

Sve je palo u vodu: Neće biti dogovora

Belgija se usprotivila predlogu Evropske komisije za deblokiranje kredita Ukrajini od 210 milijardi evra finansiranog zamrznutom ruskom imovinom i uništila nade EU za dogovor do samita lidera.

16:40

16.12.2025.

1 d

Svet

Mađarska potpisala: "Isporučujemo gas"

Mađarska je danas potpisala ugovor sa Sjedinjenim Američkim Državama o isporuci 400 miliona kubnih metara tečnog prirodnog gasa (TPG) godišnje, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova i trgovine Peter Sijarto.

17:38

16.12.2025.

1 d

Podeli: