Nedelja, 06.07.2014.

08:55

Voša remijem počela pripreme

Fudbaleri novosadske Vojvodine pripreme za novu sezonu započeli su remijem sa šampionom Crne Gore Sutjeskom u prvoj pripremnoj utakmici.

Izvor: SV

Autor: SV

Oba tima grade formu za svoja takmičenja na Zlatiboru, a rezultat meča odigranog pred pedesetak gledalaca bio je 1:1.

Vojvodini je prednost već u devetom minutu doneo Enver Alivodić, a, kasnije se ispostavilo, tačku na meč stavio je već u 32 minutu Goran Vujović.

U drugom poluvremenu ekipe su nastupile u potpuno drugačijim sastavima, što nije donelo golove, iako je Vojvodina imala nekoliko prilika da ostvari pobedu.